Шиналар туралы пікірлер Cordiant Snow Cross. Бет 1354 13625
Cordiant Snow Cross
Статистика отзывов на шины Cordiant Snow Cross
Ниже отображены сводные характеристики шины, основанные на отзывах и оценках автовладельцев со всего мира.
При учёте общей оценки летней шины её показатели на снегу и льду не учитываются.
Средняя оценка шин Cordiant Snow Cross пользователями сайта: 4.8262 из 5
Количество отзывов на шины Cordiant Snow Cross : 13677 шт.
Место в рейтинге: 181 Место в рейтинге (шипованные): 17
Құрғақ жолда басқару Әртүрлі жолда басқару Қарда басқару Мұзда басқару Бағыттағы тұрақтылық Қозғалыстағы дыбыссыздық Тоқтау эффективтілігі Су планировкасына төзімділік Жылдамдық сипаттамалары Шытынуға төзімділік Дайындалу сапасы Баға негізделігі
Все оценки пользователей
Оценки реальных покупателей
Оценки шин Cordiant Snow Cross по месяцам
Әдепкі суреттерімен бірінші жаңа бірінші ескі
Helpstiralka.by шина туралы Cordiant Snow Cross
Өлшем: 195/65 R16 91T Қозғалыс кезіндегі комфорт Дайындалу сапасы Баға/сапа Sergeyrachkov шина туралы Cordiant Snow Cross
Өлшем: 195/65 R16 91T Қозғалыс кезіндегі комфорт Дайындалу сапасы Баға/сапа Пікір шина туралы Cordiant Snow Cross
Өлшем: 195/65 R16 91T Қозғалыс кезіндегі комфорт Дайындалу сапасы Баға/сапа Геннадий М. шина туралы Cordiant Snow Cross
Өлшем: 235/65 R17 108T Қозғалыс кезіндегі комфорт Дайындалу сапасы Баға/сапа Рустам К. шина туралы Cordiant Snow Cross
Өлшем: 225/65 R17 103T Қозғалыс кезіндегі комфорт Дайындалу сапасы Баға/сапа E89volk шина туралы Cordiant Snow Cross
Өлшем: 225/50 R17 98T Қозғалыс кезіндегі комфорт Дайындалу сапасы Баға/сапа Витатилй С. шина туралы Cordiant Snow Cross
Өлшем: 185/65 R15 92T Қозғалыс кезіндегі комфорт Дайындалу сапасы Баға/сапа Смирнов Андрей шина туралы Cordiant Snow Cross
Өлшем: 225/45 R17 94T Қозғалыс кезіндегі комфорт Дайындалу сапасы Баға/сапа ZAVYALOV STANISLAV шина туралы Cordiant Snow Cross
Өлшем: 225/45 R17 94T Қозғалыс кезіндегі комфорт Дайындалу сапасы Баға/сапа Палкин евгений шина туралы Cordiant Snow Cross
Өлшем: 225/45 R17 94T Қозғалыс кезіндегі комфорт Дайындалу сапасы Баға/сапа