Шиналар туралы пікірлер Goodyear Eagle F1 GS-D3. Бет 43 2416

  • Goodyear Eagle F1 GS-D3
    Goodyear Eagle F1 GS-D3

Статистика отзывов на шины Goodyear Eagle F1 GS-D3

Ниже отображены сводные характеристики шины, основанные на отзывах и оценках автовладельцев со всего мира.
При учёте общей оценки летней шины её показатели на снегу и льду не учитываются.

  • Средняя оценка шин Goodyear Eagle F1 GS-D3 пользователями сайта: 3.88 из 5
  • Количество отзывов на шины Goodyear Eagle F1 GS-D3: 2416 шт.
  • Место в рейтинге: 1083
  • Место в рейтинге (летние): 534
Құрғақ жолда басқару
Құрғақ жолда тоқтау
Әртүрлі жолда басқару
Өтіңкі жолда тоқтау
Лайлы жерде басқару
Қозғалыс кезіндегі комфорт
Ішкі дыбыс
Қозғалыстағы дыбыссыздық
Бағалау
Су планировкасына төзімділік
Жылдамдық сипаттамалары
Шытынуға төзімділік
Дайындалу сапасы
Баға/сапа
Все оценки пользователей
Оценки реальных покупателей

Оценки шин Goodyear Eagle F1 GS-D3 по месяцам

По распределению
оценок

1
2%
2
2%
3
11%
4
56%
5
30%
  • шина туралы Goodyear EAGLE F1 GS-D3

    Бағалау
    3.8

    Кешірініз, пайдаланушы өз пікірін жазбаған.

    Автомобиль:
    Bmw E46 NVL
    Өлшем:
    205/55 R16 H
    Қайта сатып аласыз ба?:
    Жақында жоқ
    Құрғақ жолда басқару
    Құрғақ жолда тоқтау
    Әртүрлі жолда басқару
    Өтіңкі жолда тоқтау
    Қозғалыс кезіндегі комфорт
    Ішкі дыбыс
    Сыртқы дыбыс
    Шытынуға төзімділік
  • шина туралы Goodyear EAGLE F1 GS-D3

    Бағалау
    3.3

    Кешірініз, пайдаланушы өз пікірін жазбаған.

    Автомобиль:
    Focus St
    Өлшем:
    225/35 R18 ZR
    Қайта сатып аласыз ба?:
    Жақында іа
    Құрғақ жолда басқару
    Құрғақ жолда тоқтау
    Әртүрлі жолда басқару
    Өтіңкі жолда тоқтау
    Қозғалыс кезіндегі комфорт
    Ішкі дыбыс
    Сыртқы дыбыс
    Шытынуға төзімділік
  • шина туралы Goodyear EAGLE F1 GS-D3

    Бағалау
    3.3

    Кешірініз, пайдаланушы өз пікірін жазбаған.

    Автомобиль:
    Focus
    Өлшем:
    225/35 R18 ZR
    Қайта сатып аласыз ба?:
    Анығырақ іа
    Құрғақ жолда басқару
    Құрғақ жолда тоқтау
    Әртүрлі жолда басқару
    Өтіңкі жолда тоқтау
    Қозғалыс кезіндегі комфорт
    Ішкі дыбыс
    Сыртқы дыбыс
    Шытынуға төзімділік
  • шина туралы Goodyear EAGLE F1 GS-D3

    Бағалау
    2.8

    Кешірініз, пайдаланушы өз пікірін жазбаған.

    Өлшем:
    205/55 R16
    Қайта сатып аласыз ба?:
    Анығырақ іа
    Құрғақ жолда басқару
    Құрғақ жолда тоқтау
    Әртүрлі жолда басқару
    Өтіңкі жолда тоқтау
    Қозғалыс кезіндегі комфорт
    Ішкі дыбыс
    Сыртқы дыбыс
    Шытынуға төзімділік
  • Пікір шина туралы Goodyear EAGLE F1 GS-D3

    Бағалау
    2.8

    Кешірініз, пайдаланушы өз пікірін жазбаған.

    Автомобиль:
    vw
    Өлшем:
    205/55 R16 V
    Қайта сатып аласыз ба?:
    Анығырақ іа
    Құрғақ жолда басқару
    Құрғақ жолда тоқтау
    Әртүрлі жолда басқару
    Өтіңкі жолда тоқтау
    Қозғалыс кезіндегі комфорт
    Ішкі дыбыс
    Сыртқы дыбыс
    Шытынуға төзімділік
  • шина туралы Goodyear EAGLE F1 GS-D3

    Бағалау
    2.8

    Кешірініз, пайдаланушы өз пікірін жазбаған.

    Автомобиль:
    vw touran
    Өлшем:
    205/55 R16 V
    Қайта сатып аласыз ба?:
    Анығырақ іа
    Құрғақ жолда басқару
    Құрғақ жолда тоқтау
    Әртүрлі жолда басқару
    Өтіңкі жолда тоқтау
    Қозғалыс кезіндегі комфорт
    Ішкі дыбыс
    Сыртқы дыбыс
    Шытынуға төзімділік
  • шина туралы Goodyear EAGLE F1 GS-D3

    Бағалау
    3.1

    Кешірініз, пайдаланушы өз пікірін жазбаған.

    Автомобиль:
    Golf GTI
    Өлшем:
    225/40 R18 ZR
    Қайта сатып аласыз ба?:
    Анығырақ іа
    Құрғақ жолда басқару
    Құрғақ жолда тоқтау
    Әртүрлі жолда басқару
    Өтіңкі жолда тоқтау
    Қозғалыс кезіндегі комфорт
    Ішкі дыбыс
    Сыртқы дыбыс
    Шытынуға төзімділік
  • шина туралы Goodyear EAGLE F1 GS-D3

    Бағалау
    5

    Кешірініз, пайдаланушы өз пікірін жазбаған.

    Автомобиль:
    BMW 530 D
    Өлшем:
    225/55 R16 ZR
    Қайта сатып аласыз ба?:
    Анығырақ іа
    Құрғақ жолда басқару
    Құрғақ жолда тоқтау
    Әртүрлі жолда басқару
    Өтіңкі жолда тоқтау
    Қозғалыс кезіндегі комфорт
    Ішкі дыбыс
    Сыртқы дыбыс
    Шытынуға төзімділік
  • шина туралы Goodyear EAGLE F1 GS-D3

    Бағалау
    3.6

    Кешірініз, пайдаланушы өз пікірін жазбаған.

    Автомобиль:
    Skoda Fabia
    Өлшем:
    195/50 R16 V
    Қайта сатып аласыз ба?:
    Анығырақ іа
    Құрғақ жолда басқару
    Құрғақ жолда тоқтау
    Әртүрлі жолда басқару
    Өтіңкі жолда тоқтау
    Қозғалыс кезіндегі комфорт
    Ішкі дыбыс
    Сыртқы дыбыс
    Шытынуға төзімділік
  • шина туралы Goodyear EAGLE F1 GS-D3

    Бағалау
    5

    Кешірініз, пайдаланушы өз пікірін жазбаған.

    Автомобиль:
    AUDI TT
    Өлшем:
    205/55 R16 V
    Қайта сатып аласыз ба?:
    Жақында іа
    Құрғақ жолда басқару
    Құрғақ жолда тоқтау
    Әртүрлі жолда басқару
    Өтіңкі жолда тоқтау
    Қозғалыс кезіндегі комфорт
    Ішкі дыбыс
    Сыртқы дыбыс
    Шытынуға төзімділік