Шиналар туралы пікірлер Nexen Roadian HTX RH5. Бет 11 774

  • Nexen Roadian HTX RH5
    Nexen Roadian HTX RH5

Статистика отзывов на шины Nexen Roadian HTX RH5

Ниже отображены сводные характеристики шины, основанные на отзывах и оценках автовладельцев со всего мира.
При учёте общей оценки летней шины её показатели на снегу и льду не учитываются.

  • Средняя оценка шин Nexen Roadian HTX RH5 пользователями сайта: 4.6582 из 5
  • Количество отзывов на шины Nexen Roadian HTX RH5: 774 шт.
  • Место в рейтинге: 567
  • Место в рейтинге (летние): 329
Құрғақ жолда басқару
Әртүрлі жолда басқару
Қозғалыс кезіндегі комфорт
Қозғалыстағы дыбыссыздық
Тоқтау эффективтілігі
Су планировкасына төзімділік
Жылдамдық сипаттамалары
Шытынуға төзімділік
Дайындалу сапасы
Баға негізделігі
Все оценки пользователей
Оценки реальных покупателей

Оценки шин Nexen Roadian HTX RH5 по месяцам

По распределению
оценок

1
2%
2
1%
3
3%
4
12%
5
81%
  • шина туралы Nexen Roadian HTX RH5

    Тауар Мосавтошинада сатып алынды
    Бағалау
    5

    Өз бағасына қарай қалыпты резеңке.

    Өлшем:
    245/55 R19 103T
    Бағалау
  • Пікір шина туралы Nexen Roadian HTX RH5

    Тауар Мосавтошинада сатып алынды
    Бағалау
    5

    Nexen Gear шинелерін үшінші рет Москавтошинада сатып алдым

    Өлшем:
    31x10,5x15 109S
    Бағалау
  • Пікір шина туралы Nexen Roadian HTX RH5

    Тауар Мосавтошинада сатып алынды
    Бағалау
    5

    Өте жақсы шиналар, Корея. Менде үшінші комплект Nexen. Шиналар — бомба!

    Өлшем:
    31x10,5x15 109S
    Бағалау
  • шина туралы Nexen Roadian HTX RH5

    Тауар Мосавтошинада сатып алынды
    Бағалау
    5

    Өте жақсы шиналар. Шығарылған күні: 05.2026 (таза)

    Өлшем:
    245/55 R19 103T
    Бағалау
  • шина туралы Nexen Roadian HTX RH5

    Тауар Мосавтошинада сатып алынды
    Бағалау
    5

    Уақытында келді, өте жақсы күйде, сатушыны ұсынамын, резеңке жұмсақ

    Өлшем:
    235/65 R18 110H XL
    Бағалау
  • Пікір шина туралы Nexen Roadian HTX RH5

    Тауар Мосавтошинада сатып алынды
    Бағалау
    5

    Жақсы көрсеткіштері ұнады 👍

    Өлшем:
    225/65 R17 102H
    Бағалау
  • Пікір шина туралы Nexen Roadian HTX RH5

    Тауар Мосавтошинада сатып алынды
    Бағалау
    5

    Жақсысы ұнады

    Өлшем:
    225/65 R17 102H
    Бағалау
  • Пікір шина туралы Nexen Roadian HTX RH5

    Тауар Мосавтошинада сатып алынды
    Бағалау
    5

    Ұнады, жақсы жұмсақ

    Өлшем:
    225/65 R17 102H
    Бағалау
  • Пікір шина туралы Nexen Roadian HTX RH5

    Тауар Мосавтошинада сатып алынды
    Бағалау
    5

    Ұнады, жақсы, жұмсақ, шина шуы шығармайды

    Өлшем:
    225/65 R17 102H
    Бағалау
  • шина туралы Nexen Roadian HTX RH5

    Тауар Мосавтошинада сатып алынды
    Бағалау
    5

    Определенно одни из лучших шин представленных сегодня на российском рынке. Достаточно мягкие, не шумные с неплохим сцеплением. Автомобиль в свое время шел из салона на шинах Nexen. Это первая замена летних шин за весь пробег. Основной пробег трасса, не экстремальное бездорожье, меньшая часть город

    Автомобиль:
    Suzuki Grand Vitara
    Өлшем:
    225/70 R16 103T
    Қайта сатып аласыз ба?:
    Анығырақ іа
    Қала:
    Ростов-на-Дону
    Құрғақ жолда басқару
    Әртүрлі жолда басқару
    Бағыттағы тұрақтылық
    Қозғалыс кезіндегі комфорт
    Қозғалыстағы дыбыссыздық
    Тоқтау эффективтілігі
    Су планировкасына төзімділік
    Жылдамдық сипаттамалары
    Шытынуға төзімділік
    Дайындалу сапасы
    Баға негізделігі