Шиналар туралы пікірлер Vredestein Sportrac 3. Бет 60 1277

  • Vredestein Sportrac 3
    Vredestein Sportrac 3

Статистика отзывов на шины Vredestein Sportrac 3

Ниже отображены сводные характеристики шины, основанные на отзывах и оценках автовладельцев со всего мира.
При учёте общей оценки летней шины её показатели на снегу и льду не учитываются.

  • Средняя оценка шин Vredestein Sportrac 3 пользователями сайта: 3.86 из 5
  • Количество отзывов на шины Vredestein Sportrac 3: 1277 шт.
  • Место в рейтинге: 1109
  • Место в рейтинге (летние): 545
Құрғақ жолда басқару
Құрғақ жолда тоқтау
Әртүрлі жолда басқару
Өтіңкі жолда тоқтау
Лайлы жерде басқару
Қозғалыс кезіндегі комфорт
Ішкі дыбыс
Қозғалыстағы дыбыссыздық
Бағалау
Су планировкасына төзімділік
Жылдамдық сипаттамалары
Шытынуға төзімділік
Дайындалу сапасы
Баға/сапа
Все оценки пользователей
Оценки реальных покупателей

Оценки шин Vredestein Sportrac 3 по месяцам

По распределению
оценок

1
1%
2
3%
3
15%
4
55%
5
27%
  • шина туралы Vredestein SPORTRAC 3

    Бағалау
    3.6

    Кешірініз, пайдаланушы өз пікірін жазбаған.

    Автомобиль:
    chrysler voyager
    Өлшем:
    215/65 R16 H
    Қайта сатып аласыз ба?:
    Жақында іа
    Құрғақ жолда басқару
    Құрғақ жолда тоқтау
    Әртүрлі жолда басқару
    Өтіңкі жолда тоқтау
    Қозғалыс кезіндегі комфорт
    Ішкі дыбыс
    Сыртқы дыбыс
    Шытынуға төзімділік
  • шина туралы Vredestein SPORTRAC 3

    Бағалау
    3.8

    Кешірініз, пайдаланушы өз пікірін жазбаған.

    Автомобиль:
    Fiat Grande Punto
    Өлшем:
    175/65 R15 H
    Қайта сатып аласыз ба?:
    Анығырақ іа
    Құрғақ жолда басқару
    Құрғақ жолда тоқтау
    Әртүрлі жолда басқару
    Өтіңкі жолда тоқтау
    Қозғалыс кезіндегі комфорт
    Ішкі дыбыс
    Сыртқы дыбыс
    Шытынуға төзімділік
  • шина туралы Vredestein SPORTRAC 3

    Бағалау
    4.5

    Кешірініз, пайдаланушы өз пікірін жазбаған.

    Автомобиль:
    fiat grande punto
    Өлшем:
    205/60 R15 V
    Қайта сатып аласыз ба?:
    Анығырақ іа
    Құрғақ жолда басқару
    Құрғақ жолда тоқтау
    Әртүрлі жолда басқару
    Өтіңкі жолда тоқтау
    Қозғалыс кезіндегі комфорт
    Ішкі дыбыс
    Сыртқы дыбыс
    Шытынуға төзімділік
  • шина туралы Vredestein SPORTRAC 3

    Бағалау
    3.6

    Кешірініз, пайдаланушы өз пікірін жазбаған.

    Автомобиль:
    Chrysler Voyager
    Өлшем:
    215/65 R16 H
    Қайта сатып аласыз ба?:
    Анығырақ іа
    Құрғақ жолда басқару
    Құрғақ жолда тоқтау
    Әртүрлі жолда басқару
    Өтіңкі жолда тоқтау
    Қозғалыс кезіндегі комфорт
    Ішкі дыбыс
    Сыртқы дыбыс
    Шытынуға төзімділік
  • шина туралы Vredestein SPORTRAC 3

    Бағалау
    3.6

    Кешірініз, пайдаланушы өз пікірін жазбаған.

    Автомобиль:
    Toyota Prius MY06
    Өлшем:
    195/55 R16 V
    Қайта сатып аласыз ба?:
    Анығырақ іа
    Құрғақ жолда басқару
    Құрғақ жолда тоқтау
    Әртүрлі жолда басқару
    Өтіңкі жолда тоқтау
    Қозғалыс кезіндегі комфорт
    Ішкі дыбыс
    Сыртқы дыбыс
    Шытынуға төзімділік
  • шина туралы Vredestein SPORTRAC 3

    Бағалау
    4

    Кешірініз, пайдаланушы өз пікірін жазбаған.

    Автомобиль:
    honda civic
    Өлшем:
    195/50 R15 H
    Қайта сатып аласыз ба?:
    Анығырақ іа
    Құрғақ жолда басқару
    Құрғақ жолда тоқтау
    Әртүрлі жолда басқару
    Өтіңкі жолда тоқтау
    Қозғалыс кезіндегі комфорт
    Ішкі дыбыс
    Сыртқы дыбыс
    Шытынуға төзімділік
  • шина туралы Vredestein SPORTRAC 3

    Бағалау
    4.5

    Кешірініз, пайдаланушы өз пікірін жазбаған.

    Автомобиль:
    Honda Prelude
    Өлшем:
    205/55 R15 V
    Қайта сатып аласыз ба?:
    Анығырақ іа
    Құрғақ жолда басқару
    Құрғақ жолда тоқтау
    Әртүрлі жолда басқару
    Өтіңкі жолда тоқтау
    Қозғалыс кезіндегі комфорт
    Ішкі дыбыс
    Сыртқы дыбыс
    Шытынуға төзімділік
  • шина туралы Vredestein SPORTRAC 3

    Бағалау
    3.6

    Кешірініз, пайдаланушы өз пікірін жазбаған.

    Автомобиль:
    renault megane 2 1, 9dci
    Өлшем:
    205/50 R17 V
    Қайта сатып аласыз ба?:
    Анығырақ іа
    Құрғақ жолда басқару
    Құрғақ жолда тоқтау
    Әртүрлі жолда басқару
    Өтіңкі жолда тоқтау
    Қозғалыс кезіндегі комфорт
    Ішкі дыбыс
    Сыртқы дыбыс
    Шытынуға төзімділік
  • шина туралы Vredestein SPORTRAC 3

    Бағалау
    4.4

    Кешірініз, пайдаланушы өз пікірін жазбаған.

    Автомобиль:
    BMW E30
    Өлшем:
    205/55 R15 V
    Қайта сатып аласыз ба?:
    Анығырақ іа
    Құрғақ жолда басқару
    Құрғақ жолда тоқтау
    Әртүрлі жолда басқару
    Өтіңкі жолда тоқтау
    Қозғалыс кезіндегі комфорт
    Ішкі дыбыс
    Сыртқы дыбыс
    Шытынуға төзімділік
  • шина туралы Vredestein SPORTRAC 3

    Бағалау
    4

    Кешірініз, пайдаланушы өз пікірін жазбаған.

    Автомобиль:
    VW Passat
    Өлшем:
    205/60 R15 V
    Қайта сатып аласыз ба?:
    Жақында іа
    Құрғақ жолда басқару
    Құрғақ жолда тоқтау
    Әртүрлі жолда басқару
    Өтіңкі жолда тоқтау
    Қозғалыс кезіндегі комфорт
    Ішкі дыбыс
    Сыртқы дыбыс
    Шытынуға төзімділік